przeprowadzka

Planujesz przeprowadzkę? Zaopatrz się w solidne kartony

Każdy kto planował kiedykolwiek przeprowadzkę, dobrze wie, jak ważne jest spakowakartnie całego swojego dobytku w taki sposób, aby nie doszło do jego uszkodzenia podczas transportu. Najlepszym rozwiązaniem okazują się być w tym przypadku solidnie wykonane kartony, które nie ugną się pod naporem cięższych przedmiotów i uchronią nasze rzeczy przed ewentualnym uszkodzeniem. Jako, ze od wyboru kartonów do przeprowadzki w dużej mierze zależy powodzenie całego przedsięwzięcia, warto się nad tym dobrze zastanowić i odpowiednio przygotować.

Wybieramy kartony do przeprowadzki – na co zwrócić uwagę?

 

przeprowadzka

Okazuje się, że wybór kartonów do przeprowadzki wcale nie jest łatwym zadaniem, a zwłaszcza jeśli mamy zamiar kupić nowe pudła. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, gdyż sklepy z kartonami mogą pochwalić się bogatym asortymentem, dzięki czemu każdy z nas może bezproblemowo dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Firmy sprzedające kartony dysponują nawet kilkudziesięcioma modelami najróżniejszych opakowań tekturowych, które przeznaczone są do przeprowadzek.

Podczas wybierania kartonów do przeprowadzki zaleca się zwrócić uwagę przede wszystkim na:

•    grubość kartonu – do przeprowadzki najlepiej sprawdzą się kartony pięciowarstwowe, które niestety są droższe od tych tradycyjnych, czyli trzywarstwowych; jeśli ogranicza nas budżet, to można kupić pięciowarstwowe opakowania tylko do spakowania tych najcięższych przedmiotów
•    rozmiar kartonu – zaleca się zakup kartonów o różnej wielkości; do tych mniejszych można spakować cięższe rzeczy, a lżejsze do tych większych; dzięki temu możliwe jest zapakowania kartonów do pełna i znacznie lepsze wykorzystanie dostępnej w samochodzie przestrzeni

Sklep z kartonami, czyli gdzie dostaniemy pudełka do przeprowadzki?

Najszybszym i najprostszym sposobem na pozyskanie nowych kartonów do przeprowadzki jest odwiedzenie sklepu online, gdzie mamy do dyspozycji szeroki wachlarz wyboru gotowych pudeł w najrówniejszych rozmiarach. Sklep z kartonami oferuje dodatkowo inne niezbędne materiały do pakowania typu folie bąbelkowe, taśmy klejące, wypełniacze czy folie stretch. Zakupy można zrobić bez wychodzenia z domu i to o każdej porze dnia, przez siedem dni w tygodniu. Zamówienia są wysyłane w przeciągu 24 h za pośrednictwem firm kurierskich, a ponadto można liczyć na ceny hurtowe, rabaty czy nawet bezpłatną wysyłkę. Jeśli chodzi o zakup używanych kartonów, to można odwiedzić skupy makulatury czy też udać się do pobliskiego marketu w dniu dostawy. Do mocnych kartonów nadających się do przeprowadzki zalicza się te po napojach, alkoholach czy warzywach.